تازه های سایت

12. شهريور 1397 - 14:04
دو ورزشکار "واترپلوی"هم استانی که در بازی های آسیایی جاکارتا موفق به کسب مقاوم سوم این مسابقات شدند بامداد دوشنبه با استقبال جمعی از مسوولین استانی و کشوری از جمله مدیرکل ورزش و جوانان استان وارد فرودگاه امام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ دو ورزشکار "واترپلوی"هم استانی که در بازی های آسیایی جاکارتا موفق به کسب مقاوم سوم این مسابقات شدند بامداد دوشنبه  با استقبال جمعی از مسوولین استانی و کشوری از جمله مدیرکل ورزش و جوانان استان وارد فرودگاه امام شدند.

 

سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان برای استقبال و ارج نهادن از دو ملی‌پوش تیم ملی واترپلو کشور «پیمان اسدی» و «حسین خالدی تبار» در فرودگاه امام خمینی حضور داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد این موفقیت بزرگ را به دو ملی‌پوش واترپلو کشور تبریک گفت.

در مراسم استقبال از کاروان تیم‌های ملی «داور زنی» معاونت وزیر ورزش و جوانان کشور، «اسبقیان»، «شهنازی» دبیر کل کمیته ملی المپیک و تعدادی از فدراسیون‌ها و جامعه ورزش و خانواده‌ها حضور داشتند و از افتخارآفرینان تیم‌های ملی در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی استقبال کردند.

بنا بر این گزارش، مراسم استقبال از دو ملی‌پوش تیم ملی واترپلو کشور که در رقابت‌های آسیایی جاکارتای اندونزی به مقام سوم دست یافتند، که عصر امروز دوشنبه در شهر گچساران با حضور مسئولین استانی و شهرستان گچساران برگزار خواهد شد.

از عموم مردم ورزش دوست شهر گچساران، جامعه ورزش و جوانان جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل میاید.

 

تصاویری از این استقبال در زیر آمده است:

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم