تازه های سایت

10. مرداد 1397 - 14:09
صبح امروز با حضور 70 تیرانداز از استان کهگیلویه و بویراحمد و سایر استانها مسابقات تیر اندازی به اهداف پروازی در یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ صبح امروز با حضور 70 تیرانداز از استان کهگیلویه و بویراحمد و سایر استانها مسابقات تیر اندازی به اهداف پروازی به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیئت تیراندازی استان در محل دهکده دفاع مقدس واقع در پارک مهرورزی یاسوج برگزار شد.

رئیس کمیته اهداف پروازی هیئت تیراندازی استان گفت: هدف از برگزاری این مسابقات آشنایی با راه و رسم زندگی عشایری، سازماندهی و تداوم حفاظت از محیط زیست و تفریحات سالم بوده است.

 

مدیر اجرایی مسابقات گفت: چند دوره از این مسابقات در استان برگزار شده بود که این مسابقه از استانداردهای بالاتری نسبت به سایر مسابقات برخوردار است.

رسول اکبری از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تیراندازی استان که در برگزاری این مسابقات همت ورزیدند تقدیر و تشکر کرد و افزود: تیراندازی ورزش پرطرفدار در استان است و هزینه اجرایی این مسابقات بالغ بر 30میلیون تومان برآورد شده است.

وی گفت: در این دوره از مسابقات، شرکت کنندگانی از استانهای فارس، بوشهر و شهرستان های دنا، کهگیلویه و گچساران حضور دارند.

اکبری به نداشتن جایگاه مناسب جهت تمرین تیرانداران اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال جوانان از این ورزش انتظار داریم مسوولان استان مکانی را برای تمرین این هیئت در نظر بگیرند، که بتوان این مسابقات را با کیفیت بالاتر و استاندارهای لازم برگزار کنیم.

 

تصاویر این مسایقات در زیر آمده است:

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم