تازه های سایت

10. تير 1397 - 13:39
رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
شناسایی و معرفی ۴واحد صنفی به دلیل احتکار کالا در یاسوج
رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد گفت:در هفته گذشته تعداد ۴واحد صنفی در شهرستان بویراحمدبه دلیل عدم فروش کالا و احتکار کردن انها در انبارهای خود، متخلف شناخته شدند و با تشکیل پرونده ، به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:در هفته گذشته تعداد ۴واحد صنفی در شهرستان بویراحمدبه دلیل عدم فروش کالا و احتکار کردن انها در انبارهای خود، متخلف شناخته شدند و با تشکیل پرونده ، به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت در این رابطه اظهار داشت: در این راستا ۴واحد صنفی در رسته عمده فروشی mdf  در شهر یاسوج به دلیل احتکار و عدم عرضه کالاهای خود متخلف شناخته شدند وتوسط بازرسان این سازمان  تشکیل پرونده  به ارزش ریالی  بالغ بر ۱۰۰میلیون  تومان جهت رسیدگی و صدور رآی به  تعزیرات حکومتی ارجاع داده شدند.

دیودیده بیان کرد:هیچ واحد صنفی توزیعی،تولیدی و خدماتی  حق افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات را نداشته و هرگونه نرخ جدیدی باید براساس اعلام سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان تعین و به واحدها ابلاغ می شود درغیر اینصورت با مشاهده هرگونه تخلف،با این واحدها برخورد قاطع و قانونی بعمل می اید.

رئیس صنعت،معدن و تجارت از عموم هم استانی های عزیز خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف،مراتب را به سامانه ۱۲۴ستاد خبری  سازمان صنعت،معدن و تجارت استان در میان بگذارند.

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم