تازه های سایت

پربازدیدها

2. ارديبهشت 1397 - 15:06
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی و خدماتی، شرکت های بیمه گر و بانک های عامل در حمایت از تولید کالای ایرانی با صاحبان واحدهای تولیدی مشکل دار در تعامل باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر، جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید به اینکه، تسهیل کار واحدهای تولیدی در حمایت از کالای داخلی از برنامه های اصلی این کارگروه است، افزود: طرح های مشکل داری که با حضور صاحبان واحدهای تولیدی، بانک عامل و دستگاه پشتیبان در این جلسات مورد بررسی قرار می گیرند، مصوبات آن ظرف مدت یک هفته تعیین تکلیف می شوند.

وی با بیان اینکه، آنچه به تولید، اشتغال و درآمد این استان رونق می دهد و به توسعه استان شتاب می بخشد، سرمایه گذاری و روانسازی چرخه تولید است، تاکید کرد: جهت دادن به سیاست های اجرایی حمایت از تولید از اولویت ها  در سال جاری است.

گوهرگانی اظهار داشت: موضوع شعار سال و راهکارهای دولت در بازسازی و فعال سازی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط غیرفعال امسال به خوبی مورد توجه قرار دارد.

معاون امور اقتصادی  تصریح کرد: در این جلسات کارآفرینان مسائل خود را به صورت شفاف، مطرح و مسئولین را از مشکلات آگاه می کنند تا  با  ارائه راهکار جهت توسعه و فعال سازی واحدهای تولیدی زمینه‌ رشد، توسعه، اشتغالزایی و رونق اقتصادی در استان فراهم گردد.

در این جلسه با حضور صاحبان واحدهای تولیدی مشکلات 12 واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع آنها اقدامات لازم به عمل آمد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم