تازه های سایت

14. اسفند 1396 - 14:37
رئیس ستاد بحران شهرستان دنا از انتقال بخش دیگری از پیکرهای جان باختگان سانحه سقوط هواپیما خبر داد و به احتمال پایان عملیات در آخر هفته جاری اشاره کرد.

عباس بهشتی روی در گفت و گو با پایگاه خبری و تحلیلی بویرخبر درباره آخرین اخبار از عملیات جست و جوی پیکر جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج گفت: در حال حاضر 40 امدادگر در محل سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج حضور دارند و مشغول امدادرسانی هستند، شب گذشته 20 نفر از امدادگزان در منطقه ماندند و امروز نیز 20 امدادگر با شش پرواز به منطقه اعزام شدند .

وی افزود:در حال حاضر قسمت هایی دیگر از پیکر جان باختگان این سانحه هوایی به سی سخت منتقل شدند.

بهشتی روی بیان کرد: به دلیل برودت هوا و وضعیت بد آب و هوایی در دو روز آینده، امکان امداد هوایی وجود ندارد و به دلیل بارش برف در روزهای آینده به احتمال بسیار زیاد عملیات متوقف خواهد شد .

فرماندار دنا گفت: بیش از 85 درصد از پیکرهای جان باختگان به منطقه انتقال داده شده اند و شاید آخر همین هفته، عملیات امداد و نجات پایان یابد.

رئیس ستاد بحران شهرستان دنا در پایان گفت: در حال حاضر 35 بسته از بقایای پیکر جان باختگان این سانحه به پزشکی قانونی تحویل داده شده است که از این تعداد 30 بسته از طرف استان کهگیلویه و بویراحمد و 5 بسته دیگر از طرف پادنای سمیرم بوده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم