تازه های سایت

9. دى 1396 - 16:17
امام جمعه کبگیان در بخشی از سخنان خود با اشاره به طلحه و زبیر که به فرموده پیامبر(ص) سیف الاسلام بودند گفت: از صدر اسلام تا کنون هر جایی خدشه ای به نظام اسلامی وارد شده از فقدان بصیرت بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛  صبح امروز، مردم و مسولین شهر چیتاب مرکز بخش کبگیان شهرستان بویراحمد، همزمان با سراسر ایران در همایش 9 دی شرکت کردند و با مشت های گره کرده و شعار مرگ بر آمریکا بار دیگر میثاق خود با ولایت را امضا کرده و ثابت کردند که تا پای جان از ولایت و آرمان های انقلاب و امام راحل دفاع میکنند.

حجت الاسلام دکتر علی وحدانی فر امام جمعه بخش کبگیان سخنران ویژه این برنامه گفت: مردم ما در سال 88حماسه ای دیگر آفریدند و با بصیرت خویش، انقلابی را که به فرموده رهبر معظم انقلاب تا لبه پرتگاه رفته بود نجات دادند.

امام جمعه کبگیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طلحه و زبیر که به فرموده پیامبر(ص) سیف الاسلام بودند گفت: از صدر اسلام تا کنون هر جایی خدشه ای به نظام اسلامی وارد شده از فقدان بصیرت بوده است.

وحدانی‌فر با اشاره به فرازی از بیانات مقام معظم رهبری درباره مسؤولان دولت قبل و حال گفت: نقش بازی اپوزیسیون دولت قبل و فعلی تنها با حفظ مشکل، به مشکلات مردم اضافه می‌کند.

امام جمعه بخش کبگیان تصریح کرد: تا بوده بحث برجام بود و الان هم حرف از حقوق شهروندی است که مردم خود بهتر از همه به حقوق شهروندی واقفند، پس چرا با کم کاری در عمل به اقتصاد مقاومتی کاری کردید که رهبری علنا به میدان بیاید و عین دفعات قبل به شما هشدار دهد.

تصاویری از حضور مردم و مسوولین شهر چیتاب، مرکز بخش کبگیان شهرستان بویراحمد در حماسه 9 دی در زیر آمده است: 

 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم