تازه های سایت

6. دى 1396 - 14:16
جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمدبا بیان اینکه 9 دی سوزش خیانت جنگ جمل و نهروان را خاموش کرد، گفت: شما دیدبانان همیشه بیداری هستید که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روشنگری کرده و در فضای غبارآلود، حق را بازگو می کنید.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛ سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان، صبح امروز در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر با  اشاره به نقش ویژه خبرنگاران در روشنگری به اذهان عمومی گفت: هدف از برگزاری این جلسه، تکریم از عزیزانی است که در فضای غبارآلود، وظیفه روشنگری و رساندن ندای استکبار ستیزی به گوش مردم را برعهده دارند.

 

 

جانشین فرماندهی سپاه فتح با اشاره به حماسه 9دی افزود: بی بصیرتان تاریخ، ماهیتشان برای مردم مشخص شده است.

 

وی عنوان کرد: همانطور که در اول انقلاب عاشورا به کمک مردم آمد، در سال 88 نیز محرم ناجیمردم با بصیرت ایران شد.
 

سرهنگ انصاری با بیان اینکه 9 دی سوزش خیانت جنگ جمل و نهروان را خاموش کرد، گفت: شما دیدبانان همیشه بیداری هستید که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روشنگری کرده و در فضای غبارآلود، حق را بازگو می کنید.

 

وی با اشاره به اینکه 9 دی آب رفته را به جوی بازگرداند، افزود: اصحاب رسانه باید ندای استکبار ستیزی را به گوش مردم برساند همانگونه در در حماسه 9دی ماه سال88 فریاد لبیک یا حسین به گوش جهانیان رسید.

 

جاشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه با بیان اینکه 9 دی عاشورا بود و ایران کربلا، گفت: این حماسه یک بار دیگر ایران را زنده کرد.

 

سرهنگ انصاری عنوان کرد: فتنه 88 یکی از فتنه های بسیار خطرناکی بود که توسط سکانداری رهبر عزیز انقلاب و ولایتمداری مردم با بصیرت خنثی شد.

 

وی انتصاب سرهنگ صداقت رضایی را به عنوان مسوول سازمان بسیج رسانه استان تبریک گفت و آرزوی توفیقات روزافزون برای او را از خداوند سبحان مسالت کرد.

 

سرهنگ انصاری در پایان خطاب به خبرنگاران گفت: با قلم خود آنچه که مورد رضایت خداوند است بنوسیید، شما فرزندان نظام و انقلاب هستید، فرزندان مردمی هستید که شهیدان را تقدیم کردند، پس تمسک بجویید به اهل بیت عصمت و طهارت و جز حق چیزی نگویید.

 

انتهای پیام/د

   

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم