تازه های سایت

3. دى 1396 - 15:24
مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب بعلت کمبود بارش است.
www.boyerkhabar.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بویرخبر؛  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهکیلویه و بویر احمد در خصوص خبر منتشر شده این پایگاه خبری(اینجا کلیک کنید) مبنی بر مشکلات کم آبی روستای بلوط کاروان شهرستان بویراحمد واکنش نشکان داد.

 

فیض الله پاسره، در گفت گو با بویرخبر با بیان اینکه مشکل کمبود آب در اغلب مناطق وجود دارد گفت: جهت آبرسانی و تامین آب شرب به روستای بلوط کاروان، دو حلقه چاه آب حفر شده است که به دلیل بارش های کم اخیر، تقریبا خشک شده اند.

 

پاسره با اشاره به احداث منبع آب به ابعاد 100 مترمکعب جهت تامین آب این روستا، گفت: لوله کشی این طرح به مقدار 4/5 کیلومتر انجام شده است ولی مشکل اصلی کمبود آب است که در اغلب روستاهای اطراف نغاره خانه مشهود است.

 

مدیرکل آبفای روستایی استان افزود: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب بعلت کمبود بارش است. 

 

پاسره در پایان با بیان اینکه مشکل کم آبی روستای بلوط کاروان و روستاهای اطراف آن را حل خواهیم کرد گفت: در صورت برطرف نشدن معضل کم آبی در این روستا و کمبود بارش، از چاه آب حفر شده در روستای نغاره خانه جهت تامین آب بلوط کاروان استفاده می کنیم.

انتهای پیام/د 

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم