تازه های سایت

پربازدیدها

14. فروردين 1395 - 12:19
کارشناس هواشناسی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:با عبور سامانه بارشی از جو استان و برودت و سردی هوا در چند روز آینده هوایی صاف در جو استان پایدار خواهد بود.

به گزارش بویرخبر،ولی الله بهرمند در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری به آخرین تحولات آب و هوایی جو استان در چند روز آینده اشاره کرد و گفت:با عبور سامانه بارشی از جو استان و برودت و سردی هوا در چند روز آینده هوایی صاف در جو استان پایدار خواهد بود.

 

وی به کاهش دما در مناطق سردسیری استان اشاره کرد و گفت: با ورود سامانه هوای سرد به جو استان پیش بینی می شود این سردی هوا در چند روز آینده در جو استان خودنمایی کند.

 

سی سخت سردترین شهر منطقه کهگیلویه وبویراحمد

کارشناس هواشناسی استان سردترین نقطه استان در چند روز اخیر را سی سخت با دمای 2درجه زیر صفر دانست و افزود: در همین زمینه یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد با یک درجه زیر صفر دومین منطقه سرد استان گزارش شده است.

 

لیک پیش تاز بارشهای بهاری

بهره مند به آخرین وضعیت بارشی در جو استان در 14روز گذشته از سال 95اشاره کرد و گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی دهدشت ،لیک و امامزاده جعفر با 170،152و 77میلی بارش مثبت نسبت به سال گذشته رشد خوبی در بارشهای بهاره داشته اند.

 

وضعیت بغرنج بارش در شهر برف وافتاب

وی ابراز کرد: در همین  زمینه یاسوج،سی سخت و دوگنبدان با منهای 142،77و33میلی متر بارش نسبت به مشابه سال گذشته بارش کمتری داشته اند.

 

کارشناسی هواشناسی استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه این میزان بارشها در مناطق سردسیر نشان از عقب بودن میزان بارش نسبت به مشابه سال گذشته است، تصریح کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی احتمال ورود یک سامانه بارشی از روز چهارشنبه به جو استان وجود دارد.

 

انتهای پیام/ر

نظرات کاربران

نظرخواهی

مطالبه شما از رئیس جمهور منتخب دوازدهم